Açılmayan Film Bildirmek İçin Tıklayıp Sorun Bildirebilirsiniz! En yeni güncel EROTİK FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FİLM ÇALIŞMIYOR İSE YUKARIDA BULUNAN VİP , RAPİD ,GOOGLE,VSHARE GİBİ PART GİBİ SEÇENEKLERE TIKLAYIN FİLM AÇILACAKTIR! BÜTÜN FİLMLER YENİDEN GÜNCELLENİYOR BİLGİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ. REKLAMSIZ MOBİLDE İZLEMEK İÇİN MOZİLLA TARAYICI KULLANINIZ!
Loading...
  Beğen
0
0
BENZER FİLMLER

A berni követ izle

-

A berni követ

A berni követ izle
 Editörün Önerisi
PUAN : 7.5
  • Süre: 76 Dk.
  • Vizyon: 2014
  • Ülke: Macaristan
  • İzlenme: 1049
  • Favori: 0
  • İMDB: 7.2
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Aşağıdaki bern pilot proje bir nevi anlıyorum. Film azalan katılım nedeniyle film yapımcıları bir türlü çıkış yolu olabilir bazen-bazen bir film haftasına hazırlanıyor, hangi tarz zorlu filmlerdeki gibi uygun zaman sayacı, ancak çok ötesinde sinemaya yansıtılan associates ratings. Bu açıdan bakıldığında, çok iyi MTV, "prime time" da komünizm kurbanlarını anma gününde ülke çapında bilinen aktörler projeksiyon karar verdi, 56 olaylardan sonra tiyatro film sunmak için ayarlayın.
Son yıllarda en iyi Macar film Bergendy Péter çalışma hakkı oluşturma, ağ backhand gösterdi ’56 yılbaşında, ve o senarist de Köbli Norbert, kahramanı en İyi John, kim bu film, İsviçre Büyükelçisi, bir ana karakter.

Saxon Attila elsőfilm bir yönetmen yaratma gibi İsviçre Büyükelçiliği, tam iki ay sonra Imre nagy idam, sonra olur, ne zaman kendimi çok sakin ’56 anıları yeniden fısıltı ortak söylem. Orijinal hikayeye göre hangi film başladı. biz bulmak mevcut belgeler bir tür fikir, mutlaka gerçeği – iki genç ’56, İsviçre göçmen (Banyo, József Szabo ve Kimmel Tamás) saldırı bern Macaristan Büyükelçiliği'ne... ama çok önemli bir konuda neden, ama sadece script, ama orijinal belgeler, kaynaklar, bilmiyorum sebebi. (Ya da biraz daha ayrıntılı olarak önce ve sonra film OSZK ana sindirilebilir hakkında tarihsel arka planını okumak isteyen kaynak – dikkat, spoiler uyarısı bulmak için form!)

Hikaye çerçeve her durumda dramatik bir durum, kısa bir süre içinde, bir sahne gerçekleşir, sıkı düzine oyuncu: iki saldırgan, bazı elçilik çalışanları, İsviçre polis ve güzel bir genç kız, kimdi aslında aşk iplik amaçlanan garanti, onaylama bizi şüphe bu hikaye uydurma bölümü.
Neyse ki, film hiç durmuyor tarih kitabı için kolay okuma, gibi birçok bizi biraz korkutan bir kamu kuruluşu tarafından desteklenen pbs yapılmış olması, içinde film olan güçlü bir propaganda lezzet olabilirdi komünizm kurbanları Anıtı fırsat. Aslında, bu iki genç insanı rehin alanın ve kurbanlar Büyükelçi arasındaki siyasi, kuşak, sosyal ve genel olarak tüm mevcut boşluğu büyük olabilir o kabartmalı sanat, ve sonuç olarak bir diyalog oluşturmak ve bir durum buna izin vermiyor sen otur film, ama özünde, bu konuda sorumluluk alabilir itin. "Ben Macar bayrağı yemin ettim" – ifade eder eylemlerin sorumluluğunu felemlegetésekor Büyükelçisi olan yol boyunca bu çıkıyor 56, devrim sırasında, elçilik oldu kovdu bu bir. v. h. İçişleri associates, ancak, intikam devrimden sonra gözlerin güç gibi szálkán görünüyordu. Gerçek bir diplomat, ancak o zaman daha güçlü, göre lavírozás, elbette yalvarır büyükelçinin sosyal ve bireysel sorumluluk, hangisi daha önemli; bu soru zonklama filmin son üçte.

Bazı ’çok iyi bern çok test rağmen 56, pathos, izleyin. Beni yanlış anlamayın, varlığı zaten bir sorun, ama bu film ve ortam nasıl olur pathos değil. Bu film, ’56, ama olaylar göçmen olarak görünmesi için ücretsiz, Macarlar acı. sadece yönlendirmeler tamamen ’58 film, her anlamda, o kadar değil Ve rağmen Büyükelçiliği önce Macar göstericiler bir sembolik sahne sürme saygısızca üzerinde büyükelçinin taze satın alınan kırmızı perde malzemesi, film hala başardı kalmak ne onlar zaten düşündüm: gergin bir kırılma noktası aynı gergin dönüş olayları zengin tarih.
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir

Kapat[x]