Açılmayan Film Bildirmek İçin Tıklayıp Sorun Bildirebilirsiniz! En yeni güncel EROTİK FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FİLM ÇALIŞMIYOR İSE YUKARIDA BULUNAN VİP , RAPİD ,GOOGLE,VSHARE GİBİ PART GİBİ SEÇENEKLERE TIKLAYIN FİLM AÇILACAKTIR! BÜTÜN FİLMLER YENİDEN GÜNCELLENİYOR BİLGİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ. REKLAMSIZ MOBİLDE İZLEMEK İÇİN MOZİLLA TARAYICI KULLANINIZ!
Loading...
  Beğen
0
0
BENZER FİLMLER

American Hero 2015 izle

-

American Hero

American Hero 2015 izle
 Editörün Önerisi
PUAN : 5.1
  • Süre: 86 Dk.
  • Vizyon: 2015
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 1762
  • Favori: 0
  • İMDB: 5.1
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Yapamayanlar için görmek istediğini Sofia Coppola'nın “Somewhere” nedeniyle Stephen Dorff ama yorgun onun polarize, süslü DNA, burada “Chronicle” veya “Hancock” sürümü, bu film ile önemli bir farkı vardır. Coppola'nın proje biri anonim Los Angeles'a geliyor star egoist Yükseklikleri itibaren eski Hollywood Fikstür sunarak Dorff pasaklı karizma ile çalıştı. Yazar/yönetmen Nick Love “Amerikan Kahramanı” zar zor alır yüzüncü o kilometre ile tedavi Dorff gibi bir düz ezilen, yine de birinin kim karar veriyor 40 dakikalık bir film için sokak sanatçılığı gibi bir sihir numarası telekinezi için iyi. Her zaman Dorff zorlayıcı yabancı bir kalite var, unapologetic bir öğrenci, her zaman biraz-meta varlığı olan Nicolas Cage ustası (). “Amerikan Kahramanı” iğrenç rock yıldızı bir anda, görünüşe göre yabancı bir İngiliz yönetmen tarafından çeviride kaybolmuş Americana görüntüleri ile. 

Dorff Melvin, zaman onun çok içki içer, parti—temelde hiçbir şey yapmadan geçiren Orleans tembel ve beleşçi bir baba Yeni bir oynar. Ama, bu dünyada, bizim kahraman, eski karısını mahkeme onu tam velayetini vermek ettikten sonra, onun yabancılaşmış oğlu Rex tekrar görebilmek için kendini toparlamaya çalışıyor. Yardım ederek onun tekerlekli sandalyeye mahkum bir arkadaşım Lucille (Eddie Griffin, oyun hırçın, sivri dilli dostum görünüşte tasarladığı yerine kalıplaşmış), Melvin çalışır temiz, ama rağmen iyi sinyal NOLA Gün batımı ya da çalışan Aşağı Yukarı koridorlarda bir gospel Kilisesi, eninde sonunda bumerang geri. Oh, ve Melvin kontrol şeylerle aklını, o bir maske düzensiz sokak izleyiciler (ile anlatmaya yardımcı olan arkadaşı Lyle tarafından oynanan Luis Da Silva Jr.) ve bazen al para senin market hırsızları gibi. Sonra parti çok zor (AKA bir kalp durması) yaklaşık öldürür onun için şimdiden bir “Amerikan Kahramanı” Melvin seçti belki de onun yeteneklerini kullanmak için yardım topluluğu olan doğrudan olmaktan zarar ile olan uyuşturucu satarken çocuklar. 

Dorff bir figüran birincisi ve en önemlisi, "Amerikan Kahramanı" Melvin karakteri ile çok rahat yay ve insanüstü yetenekleri itiraz. Sevmiyor sadece önemsiz onlara göre sıradan bir ifşa, ama daha bir sığ sonradan—pacing öldürme şansı bile hafif eğlence—veya bir araç için tek tük görsel Dorff hareketli elleri ve atma bir araba kapısı 100 metre. “” Süper süper parti gelen sarsıcı kaymaları örtmek için büyük tematik bir kapsam yok yadırgamadım, Dorff dışarı akan yazı-daha az şaka Dorff şeyler yaparak. Amerikan Kahramanı Bir sahnede, “değişiklikleri! hakkında yaygara tarafından Çaykovski konçerto hakkında övgüler Notlar! Bu crescendos!” Başka bir Adamdan bir geçit de Maupassant okuyor ve göklerin, “ben kazmak!” diyor Bu film bile Melvin hakkında ne düşünüyor? Söylemeye gerek yok, "Amerikan Kahramanı" öz-farkındalık ile oran genellikle. 

Bütün dava, tabii ki, hikaye tek bir kamera, bulduğu her yavan görüntüleri filme aynı tutarsızlık ile kullanılan bir belgesel ekibi kaydedilir. “Mürettebat” kapma bazı hoş geniş çekim New Orleans skyline arasında eylem, bazı genişletilmiş dizileri (Melvin son bir hesaplaşma, bir telekinetik ÜCRETSİZ-için-tüm içinde bir tane alın) ayrıca oyun ile nispeten sorunsuz görsel efektler—ne olursa olsun, benzer maskaralık “Chronicle” o geldi üç yıl ve 800 süper kahraman filmleri önce. Ama bile böyle odaklanmış anları eylem, farklı bir mantık düşüyor: ne belgesel ekibi diye kayıtsızca izleyin Melvin bu ölüm-kalım itişme dışında, özellikle çete üyesi etmeye sprey herkes kurşunla mı? Küçük güç arkasında onun kahramanlar veya kötü adamlar, izlerken “Amerikan Kahramanı” en çok yapan bir izleyici giderek ilgili ne güvenlik standartları bir yönetmen değil ayarlamak için kendi ekibi, açık ve kapalı ekran. 

Yazar/yönetmen Nick konulara tamamen yabancı bir Aşk aramak ve ayar abartı olamaz. Filmin basın notları, İngiliz yönetmen cevap olarak neden vurdu New Orleans ile duygusal cevap “için vergi indirimi,” akıl sonra yaptı sonunda düşmek için yere (muhtemelen bir kısmı için vergi indirimi?) Küçük bir tesadüf, onun film aslında giyer Amerika Yüzü olarak “belgeler” post-Katrina New Orleans, zararlı bir ırk melting pot ile yalaka ırkçı önyargıları ve düşünceleri cinsiyet, etrafında genel bir fikir yeni kovboy. Film Amerikan ama sadece Amerikalı olmak istiyor. Onun adı arkasında hiçbir wink sahip olduğunu gösteriyor, “Kahraman” ABD (ABD) çok az iyilik yapar.Amerikan
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir

Kapat[x]