Açılmayan Film Bildirmek İçin Tıklayıp Sorun Bildirebilirsiniz! En yeni güncel EROTİK FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FİLM ÇALIŞMIYOR İSE YUKARIDA BULUNAN VİP , RAPİD ,GOOGLE,VSHARE GİBİ PART GİBİ SEÇENEKLERE TIKLAYIN FİLM AÇILACAKTIR! BÜTÜN FİLMLER YENİDEN GÜNCELLENİYOR BİLGİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ. REKLAMSIZ MOBİLDE İZLEMEK İÇİN MOZİLLA TARAYICI KULLANINIZ!
Loading...
BENZER FİLMLER

He Never Died 2015 izle

-

He Never Died

He Never Died 2015 izle
PUAN : 5.5
  • Süre: 99 Dk.
  • Vizyon: 2015
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 1235
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.7
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Diyorum ki "O Hiç ölmedi" bir korku/süper kahraman alt-tür, çünkü Jack bir Facebook şehit olan ya da olmak bir Hulk tarzı canavar, ya kahraman olarak onun ruh hali. Jack olabilir biraz daha kendini bilen, daha çoğu oyuncular bu özel kalıp, ama o hala aslında bu tür tipik bir anti-kahraman olan David Cronenberg "Şiddete eğilimli" izler/yorum.

Jack karanlık bir geçmişi var. Tek başına Tombala oynamak ve onun en sevdiği lokantada hafif yemek, yulaf ezmesi ve çay gibi yiyerek üstesinden gelmek istemiyor. Bu Andrea ve (Kate Greenhouse) Cara, Jack'in en sevdiği lokantada garson gibi anlayışlı ama güçsüz kadınların ilgisini çekiyor. Ama Jack düzenli planlanmış onun ötesinde bir münzevi genç bir uyuşturucu Satıcısı gibi görünen ile randevu. Uyuyor. Baş ağrısı geçiriyor. Yiyor. Ve başka bir şey hakkında bir bakım vermek değil, onu motive öfke Volkan o kaynaklanıyor.

Rollins, Jack oldukça temel bir parçası olacaktır. Karakter tarafından yazılmış acemi yazar/yönetmen Jason serbestçe aslında yapmadan türev doğası kabul Krawczyk—bir pişmiş kelle self—refleksif bir şekilde herhangi bir şey hakkında. Eğer tuhaf-ilginç nasıl göz ardı ederseniz, hatta insan şeklinde bir dağ Jack oynar "bir şey," hala karakterin tutarsızlığı ile uğraşmak zorunda kalırsın.çünkü bingo işte

Çoğunlukla, hiçbir şey bilmiyor gibi konuşuyor ya etkisi hemen onun alanının ötesinde hiçbir şey umurumda değil. Bir eşkıya gelmesi için ona sorarak onu tehdit ettiği sahnelerde var onunla sohbet gibi gülünç edebi-fikirli, ve Jack sadece "burada iyiyim." yanıtları Cara korkutucu olduğunu söylediğinde Jack, düz bir OK onun için yeterlidir. Ama Jack bazen Sivil Savaşın nasıl olduğunu filmin esprisi, Cara ona sorduğunda gibi içinde olduğunu ortaya koymaktadır, ve Rollins paha biçilmez bir parlama ile cevaplar.

Jack Rollins, ne yazık ki şimdi büyük bir punk rocker olmak için ondan daha ısrarcı ve bazen duyarsız siyasi bir atsineği olmak için daha meşhur olan bir halk figürü bir Buldozer için ideal bir rol. LA Haftalık köşe yazısında, Rollins işte bu" Williams kendini öldürdü çünkü. [Robin Williams] için kötü hissetmek "imkansız yazdım Kısa bir süre sonra, Rollins İsa-karmaşık kendi eşsiz stiliyle özür diledi. Şöyle yazdı: "Ben ifade görüşlerini savunamıyorum. Bu kolay bir çıkış alarak olacağını düşünüyorum. Onları orada açıkça koydum ve sapanlar ve okları acı çekmeli — yeterince adil." Rollins yanlış fikrine açık olduğunu, ancak anlaşılır bir şekilde onun rahatsız eden insanlardan flack almak için teklif ettiğinde, en ikna edici, iyi, yorum kızdırıyor.

Jack öyle biri de şudur: er yumruk, ve sadece onun büyük gücü rakibini kelebekler gibi. uzakta swat için kullanmak daha iyilik edeceğini Jack'in süper güç herkes almak ve kazanmak için yeterince güçlü olduğunu bilmektir. Onun gücü hakkında suçlu hissetmek için yeterince güçlü, ama kendinden başkasını umursamıyor yeterince güçlü değil çünkü o mükemmel trajikomik bir rakam.

Eğer öyleyse, eğer "Asla" ya da değil, ne kadar Rollins şirketi geçirmek istediğinizi düşünün. Öldü görmelisiniz eğer merak ediyorsanız Kendini genç Arnold Schwarzenegger a kadar büyüleyici olduğunu kanıtlar, ama onun itiraz gibi sınırlıdır. Eğer "O Hiç ölmedi Rollins, Jack olarak, yaşamı boyunca performans sergiledi. garip işler listesi sallandı kapalı sahneyi düşünmek için" olduğunu anlamak için en iyi yol Jack listesinde kendisi komik olan bitmez tükenmez. Ama Rollins komik teslimat gerçekten sahnenin harika yapar.

Rollins olabilir duygusal heyecanlı zaman o zahmetsizce alır Aşağı kötü adamlar, ama o bile daha iyi davranıyor gibi bir şımarık yabancı (en yakın analog an aklıma Patrick Warburton gibi başlık karakter kısa ömürlü canlı aksiyon "Kene" televizyon dizisi). Jack önceki işgallerinde çıngıraklar, Rollins eğer biftek çok sert bir parça üzerinde bir alt kemiren o sanki onun karakteri konserleri her diretiyor. Eğer ağzını henüz tadını beğenirse bilmiyor, ama o her lokma düşünceli çiğniyor. Rollins, Wolverine ve ondan önce korkunç güzel diğer çocuklar gibi, yaptığı işte en iyi olduğunu kanıtlıyor bağırsak bozan bir dizi.
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir

Kapat[x]