Açılmayan Film Bildirmek İçin Tıklayıp Sorun Bildirebilirsiniz! En yeni güncel EROTİK FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FİLM ÇALIŞMIYOR İSE YUKARIDA BULUNAN VİP , RAPİD ,GOOGLE,VSHARE GİBİ PART GİBİ SEÇENEKLERE TIKLAYIN FİLM AÇILACAKTIR! BÜTÜN FİLMLER YENİDEN GÜNCELLENİYOR BİLGİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ. REKLAMSIZ MOBİLDE İZLEMEK İÇİN MOZİLLA TARAYICI KULLANINIZ!
Loading...
BENZER FİLMLER

Kidnapping Mr Heineken izle

-

Kidnapping Mr. Heineken

Kidnapping Mr Heineken izle
 Editörün Önerisi
PUAN : 6.5
  • Süre: 95 Dk.
  • Vizyon: 2015
  • Ülke: İngiltere
  • İzlenme: 1147
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.1
  • Kalite: 720P
  • Dublaj
Hopkins Freddy Heineken, 1983 yılında Amsterdam'da kaçırılan ve fidye için yapıldı kim bira Kralı oynar. “Oh, ne yapıyorsun?” Hopkins Heineken onun kaçıranlar, ses oldukça bıkkın bir ses tonu, onlar bekleyen bir minibüse şoför onu ve onun Ab Doderer (David Dencik) ruh olarak sorar. İlk başta, bu yaya film sıkılmış olan Hopkins kendisi olduğunu, ama onun ses tonunda sıkıntı aslında onun karakteri burada bir parçası olduğunu düşünebilirsiniz.

Kapalı ve ses geçirmez bir odada zincirlenmiş oldu sonra, Hopkins Freddy bornoz talepleri için pürüzsüz ve düzgün bir sandalye ile onun kaçıranlardan biri giderir. Daha fazla toplantılar, Freddy diyor bilmiyor gibi müzik yapıyor. oynanan bir hoparlör ve istekleri Schubert yerine, onun istediği bazı ucuz Çin yemeği yerine jambon sandviç olduğunu çakıyor. Freddy kendi kaçırma CEO olarak durumun komut alır ve Hopkins yersiz otoritesini oyun biraz eğlenceli bir yolunu bulur. Kaçıranlardan biri ikna etmeye çalışıyor, zenginlik ve sarışın bir yaşam sunuyor. “Öyle mi?” diye sorar. “Eşcinsel falan mısın?” Ve daha sonra onu küçük bir hava öpücük veriyor! Freddy sonunda onu kaçıranlar moronlar çağırdığında, onlar çok irritatingly uyuşuk, hata üstüne hata yapıyor ama onlardan kaçıp kurtulmak için bir rahatlama olarak geliyor.

Bu odaklanmamış birçok arasında büyük sorun “adam Kaçırma, Bay Heineken” çok az düşündüm bu hikayenin anlatılması gerektiğini nasıl verilmiş gibi görünüyor ya da bu yararları neden olduğunu söylüyor. Filmin en Cor Van Hout (Jim Sturgess) liderliğindeki beş kaçıranlar, ve onlar tüm ekran çok zaman olsa da zar zor tanınırlar. Sonra geri çevirdi almak için bir kredi bir banka, Cor ve yandaşları şiddetle tahliye serseri gecekondular bir bina ve sabit söyleyin sırasında tahliye dövüş sahnesi sadece kim olmamız gerekiyor köklenme için; bir noktada kamera yakalar Cor gülümsüyor arkadaşı Willem (Sam Worthington), öyle oldu biz sözde görüntülemek için bu adamlar da yanlış ama sevimli zorlu kişi (hiç şansın yok). Ne zaman Cor görüşmeler hakkında çetesi alarak risk kaçırma için bir büyük ödeme ve söz edilen planlıyordu böyle bir şey çocukluklarından beri, değil yüzük kesinlikle doğru, ve ne zaman bu adamlar banka soymak için kendi finans kaçırma planı, olur temiz yönetmen Daniel Alfredson. tek dertleri çekim koştu kovalamaca sahneleri olmadan bağlam ya da motivasyon.

Bay bu kaçırılma yapan beş adam Heineken kadar beceriksiz olduğunu göründükleri gibi olmalılar bir komedi ama film yok işin komik yanları bu durumda ve çalışır yerine çok düşük seviyeli bir aksiyon gerilim. (Sadece düpedüz şaka burada bir barmen Budweiser adam kaçırma, hardy har har arkasında olduğunu söyledi.) Beş Yardakçı Merkezi'nde film bırakın bir kopyasını kendi fidye notu içinde bir fotokopi makinesi, bilmiyorum ister birini sol parmak izleri üzerinde not, karar veremez neden yakaladılar şoförü ile birlikte Bay Heineken ve sorun yürüme ve konuşmayı aynı anda var gibi görünüyor o kadar man kafalı.

Birbirlerine kaçıranlar damızlık ve bağırmak olsa da, en son ne zaman Hopkins iyi bir film olduğunu ne zaman merak ediyoruz. 10 yıl oldu mu? 20? Söylemek zor, ama kuvvetlice gelişigüzel kariyerine “adam Kaçırma, Bay Heineken,” onun yetenek ve yıldız kalitesi ve onu bırakıp al. " gibi filmler ile dolu. Bu bile Bay alarak yapıyor küçük karakter kroki ihanet Heineken Hopkins geliştirmektedir ve bu rasgele çılgın sahne sıradan bir araba kovalamaca sahnesi videolarının bir derlemesi. karakteri için hiçbir mantıklı bir şekilde tek bir sahne için deli gitmek. Zaman Hopkins bu gibi filmlerde yeteneğini boşa durdu ve onun üzerinde asılı kaldı zaman 1990'ların başlarında her öngörülemeyen bir mola elde etti bu işe seviyesine döndü yüksek.
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir

Kapat[x]