Açılmayan Film Bildirmek İçin Tıklayıp Sorun Bildirebilirsiniz! En yeni güncel EROTİK FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FİLM ÇALIŞMIYOR İSE YUKARIDA BULUNAN VİP , RAPİD ,GOOGLE,VSHARE GİBİ PART GİBİ SEÇENEKLERE TIKLAYIN FİLM AÇILACAKTIR! BÜTÜN FİLMLER YENİDEN GÜNCELLENİYOR BİLGİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ. REKLAMSIZ MOBİLDE İZLEMEK İÇİN MOZİLLA TARAYICI KULLANINIZ!
Loading...
  Beğen
0
0
BENZER FİLMLER

Kung Fu Panda 3 izle

-

Kung Fu Panda 3

Kung Fu Panda 3 izle
PUAN : 8.9
  • Süre: 95 Dk.
  • Vizyon: 2016
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 1178
  • Favori: 0
  • İMDB: 7.7
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Güzel. Komik hayvan animasyon film yetişkin izleyici için oldukça rahatlatıcı bir deneyim olarak 3 “Kung Fu Panda” bol aksiyon rağmen ve tüm türler arası Karmalar için, bu kadar bir aksiyon-macera animasyon film. Renkler çok güzel, farklı alemlerin tasarım dahiyane ve hoş, animasyon akıcı ve zarif. Bu panda kısıtlı varsa, iteklemek pop-yetişkinler bilen kahkaha sebebidir kültür başvurular göz yumduğunu yok. “En iyi olmak” olabilir bu film şu mesajı veriyor ve yazarlar Jonathan Aibel Ve Glenn Berger, ve yönetim Alessandro Carloni & Jennifer Yuh bu tempolu oyun boyunca kendi tavsiyesini dikkate alın.

Film (Randall Duk Kim) Po eski usta Ugvey ne yazık ki ustaların bir görev yelpazesi (yaşam gücü) “chi” çalarak tüm sivil olmanın kuralı için bir misyonu olan boğa savaşçı ve Kai ile karşı karşıya kaldığı ruhlar alemine, rahatlatıcı açılır. Onun arayışı kahraman Po bizim olan chi, son dünyevi master yener, şöyle söyledi, sona erecek.

Yeryüzünde onu gördüğümüzde, Po sözde usta Şifu emekliye dövüş sanatları okulu ele geçiriyor yeterince sorun yaşıyor. Eski dostlar Kaplan, Mantis, Engerek ile mermi yok bazı dövüş sanatları-ekipmanları-sonra, ve Maymun, Po geri bazen çok rahatsız eden Ejderha Savaşçısı serisi boyunca aradı kimlik krizi içine sürükleniyor. Po biyolojik baba Po vinç Li tarafından kabul edilmiş (dizi düzenli ustalar bilir) Gizli Panda Köye onu geri getirmek için geldiğinde işler karışıyor. Ona evrenin bir mektup şeklinde gösterilen bir görev Li olduğu ortaya çıktı.

Bunların hiçbiri Vinçler pandalar benimsemek ve kendi gibi onları yetiştirmek bir dünyada bile mantıklı bir sürü yapar ve arsa puan ve sloganlar bir sürü senaryo yazarları sadece Sun Ra bir sürü aldı beni şüpheli ve Sonsuza kadar şarkı isimleri için rastgele Dönüş yaptı ve Son Taslak düzenleme işlevi içine attı. Böyle bir filmi acımasızca doruk onda bir Po korkuları ve şüpheleri onun fetheder hareket, harika, ve arkadaşlar ve aile yardımı ile yeni başlayanlar ise Maksimum sevimli samimiyet ile (örneğin, Dustin Hoffman, Angelina Jolie, Seth Rogen, Lucy Liu, Jackie Chan, armatür ve David Cross tüm dönüş) işinde en iyi oyuncuları tarafından seslendirilen, tüm J. K. Simmons, Bryan Cranston ve Kate Hudson vardır potansiyelini fark kucaklar ve günü kurtarıyor çünkü, Ama sorun değil. Bu kadar basit ve tatmin edici. Ve sadece pandalar eleştirmen geçirmez çünkü.
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir

Kapat[x]