Açılmayan Film Bildirmek İçin Tıklayıp Sorun Bildirebilirsiniz! En yeni güncel EROTİK FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FİLM ÇALIŞMIYOR İSE YUKARIDA BULUNAN VİP , RAPİD ,GOOGLE,VSHARE GİBİ PART GİBİ SEÇENEKLERE TIKLAYIN FİLM AÇILACAKTIR! BÜTÜN FİLMLER YENİDEN GÜNCELLENİYOR BİLGİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ. REKLAMSIZ MOBİLDE İZLEMEK İÇİN MOZİLLA TARAYICI KULLANINIZ!
Loading...
BENZER FİLMLER

Mantıksız Adam izle

-

Irrational Man

Mantıksız Adam izle
 Editörün Önerisi
PUAN : 7.0
  • Süre: 96 Dk.
  • Vizyon: 2015
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 1329
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.8
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
En büyük sorun senaryo için geçer ne komut dosyası veya. "Mantıksız Adam" oldu yönetmen Allen ile karakteristik zarafet ve ekonomi (kendisi daha iyi bir yönetmen daha yazar için yaklaşık yirmi yıl), ve-hareket ile ne olabilir açıklandığı gibi kahramanca güçlülük; sahne sonra sahne, Phoenix ve onun rol yapıyor çaba oluşturmak için karakterler gibi mantıklı bir insan, bazen de başarılı. Başka telafi edici erdemleri de dahil olmak üzere Daris Khondji yeşillikler içindeki geniş ekran görüntüleri, Rhode Island, ve canlı bir iğne bırak puanı ile bağlantılı Ramsey Lewis Trio, ödünç bir Kubrickian chill konuşma umutsuzluk, alkolizm ve cinayet. 

Ama her iyi çaba ile döküm ve mürettebat ile son bulacak Allen'ın dağınık, sıkıcı derecede büyük senaryo, ki bu çok sık geliyor gibi kötü bir taklit Allen'ın diyalog birileri kim dinledi onun filmleri ile yüzeysel bir kulak ve gel düşünme anahtar sondaj zeki bırakarak büyük düşünürler' adları ve basite indirgemek düşüncelerini. Her iki karakter sesli anlatım da var. Ne zaman ses değil gözlem yaparak gerektiren sormadan ("çok çok yanlış Abe") olduğunu açıklayan eylemleri daha bir kaç saniye önce ya da sonra onlar tarafından gerçekleştirilen karakterler, sanki sağlayarak kendi anlatım izlemek için kör. 

Abe bu film bir numaralı tedarikçisi sesi-sağır iddialar bu yanıltıcı en iyi, kesilip yapıştırılmış en kötü ihtimalle, "Kant olacağını kabul eden bir gerçek dünya, yer yok yalancı" ve "Doestoevsky var" ve "Anksiyete, baş dönmesi özgürlüğü" (Kierkegaard beşik). Ve Abe dolu bir o kadar, "Sen, oturtulması, çok doğru bir şekilde..." bir zamanlar Simone de Beauvoir biliyor gibi ifadeler ile Bildiriler için çıkan o sesler nasıl bu kadar habersiz. 

Eğer Abe olmanız gerekiyordu üniversite eğitimli aptal gibi Diane Keaton'ın karakter Manhattan"," onun aslında öyle yapardı dramatik duygusu bile, tefsir Allen karakteri ikinci film, hayaller hakkında eleştiri onun diğer kontakt lens. Ama Abe olması gereken bir felsefe profesörü bazı ünlü de olsa bir kimde sapan, zor zamanlar sayesinde depresyon, içki sorunu ve yetersizlik devam Abe, Jr, onun pantolon. Aslında, Abe olması gerekiyor o kadar etkileyici olan arkadaşları ve denetçiler bak onun geçmiş acı verecek kadar açık ve sosyal açıdan kabul edilemez alkolizm (o kaygısızca yudum bir şişe içinde kamu, sanki Liseli bir çocuk çalışıyor gibi pervasız ve karanlık) ve yaklaşım ona taraf için söyledikleri gibi, "sevdim sınavıdan durumsal ahlak." ("Teşekkür ederim," Abe, ""—bunun üzerine, rüyalarımda, Adair, felsefe bölümü ile küçük tartışmalara neden olmuş cevaplar film Woody Allen tüm zamanların en beceriksiz açıklayıcı cümle yazmak için bir bardak uzattı olmak için keser.) 

Phoenix bu satırları sunmak yerine tüy yumakları gibi onları yorgun için çaba göstermektedir. Düşündüğünüzden çok daha başarılı. Muhterem öğrencisi olarak, Jill, neredeyse Taş gibi birçok mucizeler çeker. Bazı açılardan, Taş zor rolü. Biz Abe Gençlik ve güzellik göreceli ve onun masum (Emma Stone tarafından canlandırılan o zaman, kim istemez ki?) yüzünden Jill çekici olacağını anında inanıyorum, alır daha ikna ikna bize Jill, akıllı ve sorumluluk sahibi bir genç kadın ile bir yakışıklı, duyarlı genç erkek (Jamie Blackley), ki bu sürüyerek, tıraşsız, kırk bir alıntı-makine dayanılmaz. Abe yaklaşık olarak çekilmez olarak Max von Sydow bu ressam "Hannah ve Kızkardeşleri" ve diğeri kadar eğlenceli, ve onun go-to garment t-shirt o kucak onun şişkin karnı çok sıkı bir şekilde ortaya koyuyor ona bak hamile. 

Ne kadar zeki ve kendini bilen, bu karakterleri olması gerekiyor? Allen eğitimli insanların duygusal cehalet ve ahlaki iflas hakkında puan yapıyor? Ne kadar bir şaka Abe trajik bir geçmiş hikayesi içeren bir anne olan intihar ederek çamaşır suyu içme, bir en iyi arkadaşı kim öldü basan bir madende Irak ve çok sayıda mahkum girişimleri için iyi tarafından ziyaret dünyanın felaket sıcak noktalar? Senaryonun dramatik ve hiciv öğeleri onları yarı pişmiş diyebilirsiniz önce bir hafta boyunca bir fırın içinde bu kadar oluşmamış burada. Allen zar zor görünüyor bakım, gelişmekte olan Abe ve Jill ve dünya, çok daha az doldurarak potansiyel olarak canlı destek karakter gibi Parker Posey Rita, bir iş arkadaşı kaçar sıkılan onu mutsuz evlilik cazip yeni adamla vaatler "büyük çim" (o zaman çarpık in 1978, görünüşe göre). 

Polonya ve şeklin bir senaryonun olmaması için sinir bozucu bir kibir var. Film sadece ekranda ve bir şeyler söyleyerek yapıyorlar çünkü derin karakterleri umurumda değil düşünüyor. Bu tavır sadece rahatsız edici kadar filmin yakın orta nokta, "İrrasyonel İnsan" geliştikçe gelen Allen defalarca yaşlı adam-genç kadın Romantik (zahmetli yeterli, verilen bu Abe direnir Jill tekrar tekrar kadar gelemez artık) içine bir cinayet komplosu. Abe ve Jill sonraki booth gözyaşlarıyla bozuk aile Mahkemesi hakimi arkadaşlarına anlatırken bir kadının konuşmalarına kulak ne zaman öğle yemeğinde. Allen var elbette süredir rahatsız tarafından suçlamalardan taciz etti Dylan Farrow, genç kızın eski sevgilisi Mia Farrow, ve noktaları yol boyunca o iddia yargıç kendi velayet değerlendirmeler yapıldı beceriksiz ve etik tehlikeye düşer. Abe olur takıntılı katil aile Mahkemesi hakimi, çünkü bunu yaparken ki kurtulmak dünya kötü, değersiz bir adam, ve vurucu bir darbe için adalet çok ötesinde bir şey Abe olabilir gerçekleştirmek gibi bir yazar ve kimse mümkün olacaktır izini suç geri hızlı bir şekilde ondan ve Jill hiçbir kişisel bağlantısı durumda. 

Sonuç onun dışında taciz suçlaması ile yargılanıyordu kızdan tutan yargıç öldürme gibi Allen'ın hayal oynar. Bu orkestra şefi Andre Previn ile daha tanıdık, kendini haklı karısı ile fantezi hakkında Allen'ın ilişkisi Soon-Yi, bir Farrow kızı nasıl hissettirdiğini içinde yer almaktadır. Gerek yok, bir görüş, bilgi veya başka bir biçimde, Allen, özel hayatı ve iddia edilen suçları bulmak için bu senaryo iğrenç değil çünkü görünüyor ilk bakışta pervasızca otobiyografik, ama çünkü Allen tutar bunu emsal ve sarılmış yemyeşil görüntüleri ve neşeli müzik ve emir komuta, o şeyi yapmaya alışkın. 

Her şey düşünülmüş içinde mordan komik terimler, böylece geldik izlerken bir kaplama temalar ve durumlar Allen kaplı daha fazla yetenek "Suçlar ve Kabahatler" ve "Maç sayısı" onun iki en bariz Dostoyevski esinlenen bir film. Ama burada Allen gibi görünmüyor keşfetmek ve onun aydınlatıcı kapasitesi acımasızlık, ya da bizim dedikoducu hayaller aynı, ama sadece sürtünme herkesin yüzünü skandal olduğunu hepimiz yardım edemem ama takıntı çünkü Allen harika bir Amerikan film yapımcısı ve bir halk figürü, hatta o bir şekilde, aynı anda vermez bize o yapıyor böyle bir şey. 

Eğer Allen ... bazıları ile onu asmak için bir ip ver belirlenir. Bu onun bileceği bir iş. Ama eğer onları ilmik onlar örgülü ederken izlemek için iyi bir film verebilirdi güzel olurdu.
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir

Kapat[x]