Açılmayan Film Bildirmek İçin Tıklayıp Sorun Bildirebilirsiniz! En yeni güncel EROTİK FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FİLM ÇALIŞMIYOR İSE YUKARIDA BULUNAN VİP , RAPİD ,GOOGLE,VSHARE GİBİ PART GİBİ SEÇENEKLERE TIKLAYIN FİLM AÇILACAKTIR! BÜTÜN FİLMLER YENİDEN GÜNCELLENİYOR BİLGİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ. Erotik Film İzlemek İçin 18 yaş ve üzeri olmalısınız!

  Bana Adını Sor, 13 Mart'ta Sinemalarda!

Bana Adını Sor, 13 Mart'ta Sinemalarda!
  16 Mart 2015   3106 Okunma

Bir tarafta ayakları yerden kesen tutkulu  bir aşk, diğer tarafta güvenle adanmış sonsuz bir sevgi... Ve bu iki güçlü duygu ile iki kadın arasında kalan yaşama sevinciyle dolu bir adam... Hayatın getirdikleriyle yapılan tercihlerin ve sonuçlarının çok tartışılacak hüzünlü hikayesi: Bana Adını Sor. Hakan ile Yasemin yetiştirme yurdunda tanıştıklarında, Hakan henüz 6, Yasemin ise 8 yaşındadır. Ha...

Bir tarafta ayakları yerden kesen tutkulu  bir aşk, diğer tarafta güvenle adanmış sonsuz bir sevgi... Ve bu iki güçlü duygu ile iki kadın arasında kalan yaşama sevinciyle dolu bir adam... Hayatın getirdikleriyle yapılan tercihlerin ve sonuçlarının çok tartışılacak hüzünlü hikayesi: Bana Adını Sor.

Hakan ile Yasemin yetiştirme yurdunda tanıştıklarında, Hakan henüz 6, Yasemin ise 8 yaşındadır. Hakan’ın elini ilk kez yetiştirme yurdunda tutan Yasemin; hayatı boyunca Hakan’ı herkesten çok sever. Yıllar sonra yetiştirme yurdunun aşçısı olan Osman Baba’yla beraber büyük fedakarlıklarla  hayallerindeki restoranı açarlar.

Ama kader ağlarını örer ve Hakan’ın karşısına güzel Merve çıkar. İlk görüşte birbirlerine aşık olurlar, tutku dolu, rüya gibi bir aşk yaşamaya başlarlar. Ancak kötü sürprizler onları beklemektedir. Tüm bu yaşananları sabırla göğüsleyen ve hep güçlü olmak zorunda kalan Yasemin Hakan’a verdiği söz ile hayatının en büyük ikilemini ve acısını yaşayacaktır.

Künye:

Yapım: MaHZEN’S FILM      

Yapımcılar: Merve HARZADIN  – Hakan YILDIZ  – Jim COCHRANE  

Süpervizör: Özer KIZILTAN

Yönetmen: Taner GÜNDÖNER

Senaryo: Oben ARAS

Müzik: Cem ERMAN 

Görüntü Yönetmeni: Aydın SARIOĞLU

Oyuncular/Karakterler: 

Engin HEPİLERİ: Hakan

Özge BORAK: Yasemin

Başak PARLAK: Merve

Cihat TAMER: Osman Baba

İpek TENOLCAY: Dila

Barış HAYTA: Tarık

Bahar AKÇA: Serap

Yeliz TOZAN: Hakan’ın Annesi

Levent SÜLÜN : Hakan’ın Babası

Ataberk MUTLU: Hakan’ın Çocukluğu

Yaprak BAHAR: Yasemin’in Çocukluğu

  • Beğen
    0
BENZER HABERLER
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir

Kapat[x]