Warning: Expression #33 of SELECT list is not in GROUP BY clause and contains nonaggregated column 'film1_2.filmler_oyuncu.cast_id' which is not functionally dependent on columns in GROUP BY clause; this is incompatible with sql_mode=only_full_group_by in /home/film1/public_html/sistem/inc/ez_sql_mysql.php on line 256
Jack Nicholson Filmleri | Jack Nicholson Sayfası
Açılmayan Film Bildirmek İçin Tıklayıp Sorun Bildirebilirsiniz! En yeni güncel EROTİK FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FİLM ÇALIŞMIYOR İSE YUKARIDA BULUNAN VİP , RAPİD ,GOOGLE,VSHARE GİBİ PART GİBİ SEÇENEKLERE TIKLAYIN FİLM AÇILACAKTIR! BÜTÜN FİLMLER YENİDEN GÜNCELLENİYOR BİLGİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ.

Jack Nicholson

  0 Hayranı Var
  •   Doğum Yeri: Neptune City, New Jersey, ABD
  •  Doğum Tarihi: 22 Nisan 1937
John Joseph "Jack" Nicholson (d. 22 Nisan 1937, New York), ünlü ABD'li sinema oyuncusudur. Genellikle karanlık temalı filmlerde canlandırdığı nevrotik karakterlerle tanınmaktadır. Sinemanın en etkili ve en iyi oyuncularından biridir. Nicholson doğduğunda annesi New York'da showgirl olarak çalışmaktaydı. Küçüklüğünde büyükannesini ve büyükbabasını gerçek annesi ve babası olduğunu zannetti. Neptune şehrinde büyüdü, New Jersey eyaletinde. Katolik olarak yetiştirildi. Adına okullar verilmiş bir aktördür. Bir arkadaşının ölümünden sonra yastığının altında çekiçle uyumaya başladı. Evinde Polanski tecavüz iddiası ile tutuklandı. Kendisi sıkı bir Los Angeles Lakers taraftarıdır, hiçbir maçı kaçırmaz.

Aday gösterildiği 12 Oskar ödülünün 3'ünü kazanmıştır. Bu dalda 3 ödül kazanan iki isimden biridir. Diğeri ise Daniel Day-Lewis 'dir Ayrıca 16 kez aday gösterildiği Altın Küre ödülünün 7'sini kazanmıştır. İki kez en iyi oyuncu seçilmiştir. 1994 yılında Amerika Film Enstitüsünden "Ömür boyu başarı ödülü"'nü alarak, bu ödülü alan en genç oyuncu ünvanını kazanmıştır.
  Jack Nicholson Resimleri Tümünü Gör
Jack Nicholson
  Jack Nicholson Haberleri Tümünü Gör

Yönetmen Mike Nichols Hayatını Kaybetti

Yönetmen Mike Nichols Hayatını Kaybetti
  24 Kasım 2014   878 Okunma
Oscarlı yönetmen Mike Nichols, Manhattan'daki evinde hayatını kaybetti. 1932'de Berlin'de Yahudi kökenli bir ailenin çocuğu o...

Kapat[x]