Açılmayan Film Bildirmek İçin Tıklayıp Sorun Bildirebilirsiniz! En yeni güncel EROTİK FİLM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN FİLM ÇALIŞMIYOR İSE YUKARIDA BULUNAN VİP , RAPİD ,GOOGLE,VSHARE GİBİ PART GİBİ SEÇENEKLERE TIKLAYIN FİLM AÇILACAKTIR! BÜTÜN FİLMLER YENİDEN GÜNCELLENİYOR BİLGİNİZE İYİ SEYİRLER DİLERİZ. REKLAMSIZ MOBİLDE İZLEMEK İÇİN MOZİLLA TARAYICI KULLANINIZ!
BENZER FİLMLER

Zafere Doğru izle

-

Glory Road

Zafere Doğru izle
 Editörün Önerisi
PUAN : 7.6
  • Süre: 118 Dk.
  • Vizyon: 2006
  • Ülke: ABD
  • İzlenme: 467
  • Favori: 0
  • İMDB: 7.2
  • Kalite: 1080P
  • Dublaj
Zafere Doğru izlemek için fiilmizle.org adresini tercih ettiğiniz için teşekkürler.Zafere Doğru hd izlemek için 720p ve 1080p kalitesini seçmelisiniz.Zafere Doğru 2006 izleyebilirsiniz.
Zafer Yolu anlatır kişilikleri ile ilgili konularda değil ama. (Josh Lucas) Haskins Texas Western zayıf, kaybeden takım kalıtsal ve işe yetenekli siyahi oyuncu için Kuzey okulları ve oyun alanları yola nasıl bir hikaye için bir zemin olarak basketbol sezonu kullanır. Takım kazanmaya başlayana kadar zengin destekçiler okul yönetimi ve bazı onunla çok mutlu değildi. Bu işler ne kadar garip, değil mi?

Açılış sahnesi kısa ama dokunaklı: Haskins zafer için bir kız Basketbol Takımı antrenörleri Sonra, oyuncular onun omuzlarında onu Yukarı kaldırmak için çalışın, ama yeterince güçlü değiller. Haskins Texas Western de baş koçluk iş teklif ve atlar: Bu Bölümü ben bir takıma koçluk yapmak, ne kadar zayıf olursa olsun şansı. Haskins Texas Western, kendisi ve yardımcı antrenör kafasını kuzeye gelip oynamak için burs ve şansım olduğu için mutlu olan Afrikalı Amerikalılar bul en iyi beyaz oyuncu bulmak için hiçbir şansı olduğunu biliyor. Aralarında şefi (Derek Luke) Bobby Joe Hill ve Willie "Cager (Damaine Radcliff) Kepçe".

Ukala, Globetrotters tarzı bir basketbol oynuyorlar; Haskins disiplinsiz ve riskli olduğunu düşünüyor, ve kendi başına bir adam-adam sistemi ile matkaplar. Koç ve oyuncular arasında öngörülebilir çatışmalar var, ama bu film onların üzerinde oyalanmak yok. Bunun yerine, Texas Western road takımlar çoğunlukla beyaz olduğu bir Güney çoğunlukla siyah bir takım ile gösterir. Bir oyuncu bir tuvalette dayak yemiş. Takım motel odası Doğu Teksas çöpe atılır. Beyaz oyuncu bond bu tür saldırıların hedefi olan takım arkadaşları ile başlayacak. Ve sonra, her şeyin Büyük Oyun bağlıdır, Haskins sadece siyah sporcu oynamayı planladığını duyurdu. Bir şey anlatmak istiyor. Bu arada, beyaz oyuncuların noktası anlıyor ve katılıyorum.

Jon Voight üniversite tarihinin en başarılı antrenörler Kentucky Adolph Rupp, bir oynar. Voight-ekran zaman bir sürü yok, ama bir karakter değil, bir klişe oluşturmak için kullanıyor. Neler olduğunu anlamaya başladığı gibi bir köşede, yüzünü izliyoruz. "Bu özel bir ekip," bir zaman aşımı sırasında oyuncularını uyardı. Sıradan ek iş görüşmeleri alakasız; bu tarihi anı ortaya olamazsa, kaybedeceklerini onlara anlatmaya çalışıyor.

Yönetmen James Gartner zorla hikayesini anlatıyor ve hayatlarını filmde tasvir edilen gerçek insanların çoğunun siyah-beyaz görüntüleri göstermek için son başlıkları sırasında akıllıca bir karar verir. Böylece jimnastik hoparlörler yorum ve fikirlerini taşıyan soundtrack hakkında kararlarından birini garip ama belki etkili olur: play-by-play spiker aynı anda bir şekilde kamu-Adres spikerler gibi görünüyor. O bizim için çalışıyor, ama ne kadar oyuncular ve gerçek hayatta hayranları ile çalışmak istiyorsunuz?
Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir

Kapat[x]